FAQ

Přijímáte nové klienty?


Ano, přijímáme. Objednat na vyšetření se můžete emailem na adrese info@salius.cz, nebo telefonicky na čísle +420 702 027 088.
Ošetřujete děti?


Ano, ošetřujeme. Objednat na vyšetření se můžete emailem na adrese info@salius.cz, nebo telefonicky na čísle +420 702 027 088.
Dáváte anestezii?


Ano. Podání anestezie je nedílnou součástí všech výkonů, které mohou být nepříjemné. Nejsme ve středověku a využíváme všech dostupných prostředků moderní medicíny.
Jakým způsobem lze hradit ošetření?


Hotově, kartou nebo na základě faktury převodem na účet.
Mohu u vás zakoupit dárkový poukaz na ošetření?


Ano, dárkové poukazy vystavujeme v hodnotách 1500,-, 2500,-, 5000,- a 10000,-
Mohu přijít na ošetření s malým dítětem?


Můžete. Pokud je plánovaný výkon krátký, mohou spolupracující děti počkat v ordinaci pod dohledem naší provozní managerky, která je vysokoškolsky vzdělaná pedagožka. Děti též mohou být při ošetření v ordinaci, kde uvidí, že stomatologické ošetření nemusí být nutně hororový zážitek.
Doporučujete vytrhnout osmičky?


Rozhodnutí zda osmičky odstranit či ne je vždy na individuálním posouzení dané situace. Pokud osmičky nezlobí a neohrožují stav zubů před nimi jejich odstranění nedoporučujeme.
Mohu si u Vás nechat odborně vybělit zuby?


Ano, možnosti bělení zubů konzultujte s Vaším ošetřujícím lékařem a on Vám doporučí nejlepší postup.
Nemohu se dostavit na sjednaný termín, jak mám postupovat?


Jakmile se tuto informaci dozvíte, zavolejte do ordinace a domluvte si nový termín. Budeme tak moci místo vás ošetřit někoho jiného.
Je vhodná dentální hygiena i pro děti a mladistvé ?


Ano, děti by měly chodit také na dentální hygienu stejně jako rodiče.​ Správná technika čištění ušetří peníze a udrží zdravý a krásný úsměv po celý život.
Bolí mě zub, co mám dělat?


Nejlepší je si nejprve zavolet do ordinace a domluvit si čas, kdy máte přijít na ošetření. Pokusíme se Vás ošetřit co nejdříve mezi objednanými klienty.
S jakými pojišťovnami má vaše zařízení spolupracuje?


Všechny naše zařízení spolupracují se všemi zdravotními pojišťovnami v České republice.
Potřebuji kartu od předhozího lékaře?


Ne, při vstupním vyšetření si zaznamenáme aktuální stav vašich zubů, podle kterého stanovíme léčebný plán . V případě potřeby je možné si kartu od předchozího lékaře vyžádat dodatečně po vaší první návštěvě u nás .
Co když mě zub po ošetření bolí?


Citlivost po ošetření bývá individuální, závislá na typu provedené léčby. Vše Vám bude vysvětleno v průběhu ošeření, pokud si nebudete jisti, zavolejte si k nám do ordinace.
Co když mě to po vyndání zubu bolí?


Citlivost po vytržení zubu bývá zhruba týden, než se rána zahojí. V případě, že dojde k náhlému zhoršení stavu, je třeba kontaktovat lékaře.

Otazky a odpovědi

2222.jpeg

Péče o ránu po vytrženém zubu

Dobrý den, v úterý mi byla vytržena šestka dole. Bolest neustávála, tak jsem dnes ráno jela na pohotovost. Tam mi byla rána vyčištěna... Já mám ale hrozný strach jíst i pít, abych nenarušila tu krevní sraženinu. Je nějaký způsob, jak zabránit vniknutí vody nebo jídla do rány? Mám strach i pít a polykat, abych náhodou něco nepokazila. Prosím, poraďte. Děkuji moc.

Vniknutí jídla či pití do extrakční rány se nedá vyhnout. Mnohem důležitější je nevyplachovat si první dva dny ničím ústa, kolem rány opatrně zacházet se zubním kartáčkem a z rány nic nevysávat.

?

arrow.png