top of page

Implantologie

Používáme špičkový implantační systém a v kombinaci s moderním 3D rentgenem vybereme ten nejvhodnější implantát právě pro Vás.

Implantát je nejlepší možností, jak nahradit chybějící zub. Jednak proto, že je lepší, pokud má každý zub svůj pilíř, a také proto, že implantátem lze nahradit i zuby, u kterých jiná možnost náhrady neexistuje.

552930-PK36SK-399.jpg
2222.jpeg

Používáme moderní 3D rentgen, který v kombinaci se sofistikovaným počítačovým programem umožňuje přesně zvolit správný typ implantátu a jeho umístění v kosti.

Používáme špičkový implantační systém z dílny formy AlphaBio Tec.

Implantáty poskytují plně funkční, fixní, dlouhodobou a estetickou náhradu chybějících zubů a lze jimi ošetřit i situace, kdy jiné ošetření není technicky možné.

Výhody implantace:

Kdy je implantologie potřeba?

Implantologie je obor, který se zabývá náhradou chybějících zubů. Přesněji řečeno nahrazuje chybějící kořen zubu umělým pilířem, který je zaveden v kosti, a na který lze umístit korunku či můstek.

V současné době jsou implantáty upřednostňovány hned z několika důvodů. Tím nejdůležitějším pro pacienta je vyšší komfort, který dovede implantát zajistit ve srovnání s jinými variantami náhrad chybějících zubů.

 

Dále v případě, že se použije implantát, není potřeba brousit sousední zuby pro nasazení můstku. Taktéž je lepší, pokud má každý zub svůj vlastní pilíř, protože tak nedochází k přetěžování zubů.

Jak implantace probíhá?

Ještě před implantací se provede cílená konzultace, při které implantolog navrhne pacientovi nejvhodnější postup ošetření . V rámci této konzultace je zhotoven 3D rentgenový snímek, který umožňuje virtuálně zavést implantát a vybrat tak nejlepší pozici pro zavedení a správný typ implantátu.

Následně je provedena samotná implantace, kdy se do kosti zavede titanový šroub. Na naší klinice používáme převážně implantační systém z dílny Alpha-Bio Tec., která byla založena již roku 1988 a vyvinula první originální spirální implantát na trhu.

Dále se implantát nechá vhojit. Tento proces trvá přibližně 4-5 měs. Po vhojení je pak vše připraveno k tomu, aby se na implantát umístila korunka a pacient tak získal plně funkční, komfortní dlouhodobou a estetickou náhradu zubu.

cura.png
Je to rychlé a snadné! Můžete se zaregistrovat online nebo objednat hovor od našeho operátora.

Objednejte se

na konzultaci!

bottom of page