Implantologie

Používáme špičkový implantační systém a v kombinaci s moderním 3D rentgenem vybereme ten nejvhodnější implantát právě pro Vás.

Implantát je nejlepší možností, jak nahradit chybějící zub. Jednak proto, že je lepší, pokud má každý zub svůj pilíř, a také proto, že implantátem lze nahradit i zuby, u kterých jiná možnost náhrady neexistuje.

Používáme moderní 3D rentgen, který v kombinaci se sofistikovaným počítačovým programem umožňuje přesně zvolit správný typ implantátu a jeho umístění v kosti.

Používáme špičkový implantační systém z dílny formy AlphaBio Tec.

Implantáty poskytují plně funkční, fixní, dlouhodobou a estetickou náhradu chybějících zubů a lze jimi ošetřit i situace, kdy jiné ošetření není technicky možné.

Výhody implantace:

Ceník služeb

13000 Kč
 od 12000 Kč
 
1000 Kč
Zubní implantát Alpha-Bio
Korunka na implantát
Vhojovácí váleček

Implantologie

Kdy je implantologie potřeba?

Implantologie je obor, který se zabývá náhradou chybějících zubů. Přesněji řečeno nahrazuje chybějící kořen zubu umělým pilířem, který je zaveden v kosti, a na který lze umístit korunku či můstek.

V současné době jsou implantáty upřednostňovány hned z několika důvodů. Tím nejdůležitějším pro pacienta je vyšší komfort, který dovede implantát zajistit ve srovnání s jinými variantami náhrad chybějících zubů.

 

Dále v případě, že se použije implantát, není potřeba brousit sousední zuby pro nasazení můstku. Taktéž je lepší, pokud má každý zub svůj vlastní pilíř, protože tak nedochází k přetěžování zubů.

Jak implantace probíhá?

Ještě před implantací se provede cílená konzultace, při které implantolog navrhne pacientovi nejvhodnější postup ošetření . V rámci této konzultace je zhotoven 3D rentgenový snímek, který umožňuje virtuálně zavést implantát a vybrat tak nejlepší pozici pro zavedení a správný typ implantátu.

Následně je provedena samotná implantace, kdy se do kosti zavede titanový šroub. Na naší klinice používáme převážně implantační systém z dílny Alpha-Bio Tec., která byla založena již roku 1988 a vyvinula první originální spirální implantát na trhu.

Dále se implantát nechá vhojit. Tento proces trvá přibližně 4-5 měs. Po vhojení je pak vše připraveno k tomu, aby se na implantát umístila korunka a pacient tak získal plně funkční, komfortní dlouhodobou a estetickou náhradu zubu.

Je to rychlé a snadné! Můžete se zaregistrovat online nebo objednat hovor od našeho operátora.

Objednejte se

na konzultaci!

Mapa webu:

09:00 - 17:00

Kontaktujte nás:

© 2015 - 2020. Salius Medical Group s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Designed by Sugar Free Media. 2020.