O nás

Kvalitní péče bez bolesti s individuálním přístupem k pacientům.

Stomatologická klinika Salius pro vás funguje již od roku 2011, kdy jsme se rozhodli založit kliniku, kde najdete špičkovou péči od prevence až po komplexní léčbu zubních onemocnění. Naší prioritou je individuální přístup ke každému pacientovi a zejména precizní odvedení práce, abyste odcházeli spokojení a bez strachu z další návštěvy.

1

U zubaře bez bolesti

2

Perfektní dostupnost, příjemné prostředí

3

Vše na jednom místě

Přesvědčte se u nás, že se zubaře bát nemusíte. Od preventivní prohlídky, přes bělení zubů až po složitější zákroky se snažíme, abyste se cítili pohodlně. Moderní vybavení a šikovné ruce našich lékařů zaručují, že vaše ošetření bude bezbolestné a bez stresu.

Naše klinika se nachází v centru města Prahy v blízkosti zastávky metra Flora, takže má vynikající dostupnost autem i MHD. Přivítá vás příjemné prostředí, moderní vybavení ordinace a náš tým, který vám rád pomůže a postará se o to, abyste se cítili příjemně.

Díky nadstandardnímu vybavení ordinace poskytujeme širokou škálu zákroků v oblasti stomatologie. Nemusíte tak ztrácet čas a nervy pobíháním mezi ordinacemi. U nás je vše pod jednou střechou, takže se můžete spolehnout na rychlou péči té nejvyšší úrovně.

Naši partneři

Galerie

1/1

Zmínky v médiích

luxus-logo_0.png
Luxury Guide
logopng копия.png

Mapa webu:

09:00 - 17:00

Kontaktujte nás:

© 2015 - 2020. Salius Medical Group s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Designed by Sugar Free Media. 2020.