top of page

Zubní pohotovost

Víme, že bolest zubů je jedna z nejhorších bolestí, které člověk může pociťovat. A právě proto jsme pro Vás připravili novou službu – soukromou zubní pohotovost.

Stačí nám zavolat a my pro Vás najdeme co nejbližší termín, abyste se co nejdříve zbavili bolesti zubů.

Nejedná se o státní zubní pohotovost, ale o soukromou.

Zde Vás nejen zbavíme zubní bolesti, ale můžeme nabídnout i kompletní léčbu postiženého zubu. Bude se účtovat poplatek za urgentní příjem mimo pracovní dobu v částce 1 000 Kč.

V ceně je zahrnuta anestesie, vyšetření, stanovení diagnózy a základní pomoc, díky které Vás zub přestane trápit. V případě, že budete souhlasit s kompletní léčbou, bude cena navýšena o částku odpovídající provedenému zákroku podle platného ceníku. Tel. 702 027 088
2973160_edited.jpg

Zubní pohotovost v Praze. Moderní klinika s chirurgickým oddělením

Boli Vás zuby anebo máte prasklou zubní korunku? Váš stavající zubař neošetřuje akutní případy anebo má kratší ordinační dobu? Chcete se zbavit bolestí a vyhnout se zbytečnému čekání?

Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 do 20:00. Ošetřujeme bez příplatku za pohotovost během ordinační doby po-pá 8:00 - 17:00. O víkendech a svátcích účtujeme pohotovostní příplatek ve výši 1 000 Kč. Pohotovostvní telefonní linka je v provozu do 20 hodin. Garantujeme nejkratší čekácí dobu v celé Praze. Akutní případy dokážeme ošetřit i během hodiny od momentu zavolaní v závislosti na počtu akutních pacientů. Registrovaní pacienti májí přednost. Přijímame také neregistrované pacienty a cizince bez nutností registrace.

Disponujeme moderním vybavením a používamé nejšetrnější metody s cílem maximální záchrany zubů. Máme vlastní chirurgické oddělení a dokážeme tak řešit i komplikovanější případy.

V případě, že už máte svého stálého zubního lékaře, poskytneme základní pohotovostní ošetření a vystavíme lékařskou zprávu pro vašeho stomatologa. Podle potřeby můžete také podstoupit komplexní léčbu na naši klinice. 
cura.png

Objednejte se

na konzultaci!

Je to rychlé a snadné! Můžete se zaregistrovat online nebo objednat hovor od našeho operátora.
bottom of page